Jak vypadá ideální ženská tvář?

Dobrý den, jmenuji se Tereza Čubrdová a jsem studentkou psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci své bakalářské práce zkoumám, jak různé vlastnosti muže souvisí s tím, které rysy ženského obličeje hodnotí jako atraktivnější. Na této stránce se můžete do mého výzkumu zapojit.

Vaše účast zabere přibližně 12 minut. Stránky jsou přizpůsobeny jak monitoru počítače, tak mobilnímu telefonu. Pokud kliknete na tlačítko pokračovat, budou Vás čekat tyto aktivity:

Pokud dojdete až na konec, dostanete možnost vidět fotku ideální ženy, unikátně vygenerovanou na základě Vašich odpovědí. Toto však bohužel není na počkání, fotku si budete moci dodatečně stáhnout nebo Vám ji automat pošle během pár dnů na e-mail.

Zúčastnit se můžou jak muži tak ženy, pro svůj výzkum ale využiji jen záznamy od mužů.


Potvrzením slouhlasíte se shromažďováním, analyzováním, uchováváním, tříděním a předáváním svých osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále potvrzujete, že všechny uvedené údaje jsou poskytovány dobrovolně.