Osobnost zákazníka a influencer marketing

Ahoj, mé jméno je Taťána Koloničná a dělám výzkum, který se týká influencer marketingu na Instagramu. Studuji obor psychologie a tvoje odpovědi mi poslouží jako podklad pro diplomovou práci. Tvé odpovědi jsou plně anonymní. V úvodní části dotazníku vyplníš několik základních údajů o sobě (proto, ať můžeme vytvořit nějakou statistiku), dále bude slíbený psychologický test (jakmile vše vyplníš, zobrazí se ti tvůj osobnostní profil) a na závěr bude zaklikávačka influencerů, které sleduješ a hodnocení různých produktů.

Tento dotazník je určen pouze pro ženy. Muži si mohou dotazník také vyplnit, avšak jejich odpovědi ve své diplomové práce nepoužiji. Prosím o pravdivé a autentické odpovědi, nikdo tě nebude hodnotit, nejsme ve škole, a navíc, jak jsem psala, vše co uvedeš, je anonymní. Tvůj dobrý skutek zabere přibližně 10 minut času. Tak pojďme na to!


Potvrzením slouhlasíte se shromažďováním, analyzováním, uchováváním, tříděním a předáváním svých osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále potvrzujete, že všechny uvedené údaje jsou poskytovány dobrovolně.


Ač v tomto výzkumu narazíš na produkty různých značek, nejdená se o žádná druh partnerství. Nespolupracuji s žádným komerčním subjektem ani influencerem.